Casa Remadas Do Sul
| Wi-Fi WiFi | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Deze gesitueerde in Torres Casa Remadas Do Sul Torres ligt op 25 minuten wandelen van het Strand van Cal en nodigt gasten uit om te genieten van een terras.
Dit vakantiehuis is op 2 km van de Lighthouse Hill genesteld.
Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een douche.
Gasten kunnen dineren in Restaurante e Lancheria Da Praia, gelegen binnen 13 minuten wandelen ervandaan.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Rookdetectors
- Toegangssleutel
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt Casa Remadas Do Sul een draadloze internetverbinding?
Ja, Casa Remadas Do Sul biedt wifi aan. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Casa Remadas Do Sul?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Remadas Do Sul. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Casa Remadas Do Sul?
Casa Remadas Do Sul biedt geen ruimte aan huisdieren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Casa Remadas Do Sul?
Gasten die in Casa Remadas Do Sul verblijven, kunnen gemakkelijk het Strand van Cal en de Lighthouse Hill bereiken, die respectievelijk op 25 minuten wandelen van de accommodatie en op 2 km afstand liggen.